Sektörde 12. Yılımızı Kutluyoruz...

KLİNİK ABR/BERA SİSTEMİ

SOCRATES PRO

Yüksek performansı ve akıllı tasarımıyla SOCRATES PRO, güvenli ve verimli bir şekilde hastaların veri ve testlerinin yönetimini sağlayan basit yazılımı HELIX ile nöro-otoloji alanında objektif ayırıcı tanıların konulması için gerekli bir ekipmandır. ABR, Biofeedback c-VEMP, o-VEMP, ECochG, E-ABR, ASSR, R-C-ALT, MLR, LLR, P300, MMN, 40 Hz, ENOG ve Blink Refleks testlerinin oluşturduğu geniş yelpazeli test bataryası SOCRATES PRO’ yu işitsel uyarılmış potansiyeller ihtiyacınız için profesyonel ve eksiksiz bir çözüm haline getirmektedir.

YENİDOĞAN İŞİTME TARAMASI

OTOPORT LITE ABR

Otodynamics Otoport Lite ABR, hızlı ve derinlemesine ABR taraması sunan üstün bir el tarama cihazıdır. Otoport Lite ABR, 5 – 60 dB nHL arası (Δ1 dB) değiştirilebilen Chirp ve Click uyaranlarla özelleştirilebilir 2 protokol ve 9 parametreye sahiptir.

VESTİBÜLER TEST SİSTEMLERİ

NYSSTAR II VNG – BİNOCULAR VNG SİSTEMİ

NysStar II VNG, bir kamera ve kızıl ötesi ışık tarafından yapılan videonistagmografi ölçümü ile okulomotor sistemin (sakkad, pursuit ve optokinetik nistagmus) ve vestibüler sistemin (spontan ve pozisyonel nistagmus, rotasyonel, kalorik testler) çeşitli denge fonksiyonlarını analiz etmek için gerekli bir araçtır.NysStar II VNG ile Kalibrasyon, Optokinetik Testler, Spontan & Gaze Testleri, Pozisyonel Testler, Kalorik Testler, Active Head Rotation Test, Ocular Counter Roll Test, Rotasyonel Sandalye Testleri ve Pupillometri Testleri uygulanabilmektedir.

OTOAKUSTİK EMİSYON SİSTEMLERİ

OTOPORT ADVANCE KLİNİK OAE

Ayrıntılı test bilgileri sağlayan, enstrüman üzerinde ve Otolink & ILOv6 yazılımını kullanarak sonuçların derinlemesine analizini mümkün kılan, gelişmiş bir klinik el cihazı olan Otoport Advance, Otoport serisinin en iyisidir. Otoport Advance tamamen özelleştirilebilir DPOAE, TEOAE, DPZoom ve DP Growth I/O test bataryası ile klinik araştırmalar için dizayn edilmiştir.

VESTİBÜLER TEST SİSTEMLERİ VHIT

HEADSTAR VHIT & MONOCULAR VNG

Çok hafif, rahat ve kayma problemi olmayan tasarımıyla HEADSTAR, 250 Hz yüksek hızlı kamera kaydı ile en yüksek çözünürlüklü telafi edici sakkad kayıtları ve yerleşik 3D jiroskop ve 3D ivmeölçer ile en kolay VOR kazanç ölçümlerini sağlayarak en doğru ve basit VHIT ölçümüne imkan verir. HEADSTAR ile hem VHIT ölçümü hem de Monocular VNG ölçümü yapılabilmektedir, istenirse sadece VHIT gözlüğü olarak kullanılabilmektedir.

NOAH SİSTEMLERİ

NOAH 4 YAZILIM SİTE LİSANS

Özellikle işitme cihazı endüstrisi için tasarlanmış olan Noah 4 Yazılım Sistemi tek bir veritabanında hastaya ait tüm odyolojik verileri saklar, hastaya seçilen işitme cihazını ve fitting ayarlarını kaydeder ve hastaya ait kaydedilen anket bilgilerini gösterir.

Teknik Servis

Tüm odyolojik ekipmanlar için teknik servis laboratuvarımızda ve Teamviewer ile uzaktan teknik servis hizmeti.

Kalibrasyon

Tüm odyolojik ekipmanlar için periyodik kalibrasyon hizmeti.

Eğitim

Odyoloji ve Vestibuloji alanında alanında uzman profesyonellerle kongre, seminer, webinar ve online eğitimler.

MARKALARIMIZ

MONOMED

Hakkımızda

Monomed

Kulak-Burun-Boğaz ve Odyoloji dallarında her türlü tanı ve teşhis için kullanılan tıbbi cihazların ve sarf malzemelerinin teminini siz kıymetli sağlık çalışanları ve paydaşlarımıza sunmak amacıyla 2010 Mayıs ayında B&F Bilişim Teknolojileri Şirketi’ni kurarak başladığımız serüvene, 2014 Eylül ayında kurduğumuz stratejik ortaklıkla birlikte MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetlerimizi sunarak devam etmekteyiz.

Misyon

Monomed

MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri olarak sorumluluğumuz ve misyonumuz alanımızda en kaliteli ve üstün özellikli ekipmanları temin ederek, en güncel gelişmeleri ve sektördeki bilgi birikimimizi değerli sağlık çalışanlarına eğitimlerimizle sunarak en hızlı ve doğru tanı ve teşhise sağlık çalışanlarımızın en kolay şekilde ulaşmasına yardımcı olmaktır. Bu görev bilinciyle, alanımızda en çok ihtiyaç duyulan ve en donanımlı ekipmanları temin etmeye ve değerli sağlık çalışanlarımızın işini kolaylaştıracak ve mesleki gelişimine katkı sağlayacak bilgi birikimini sağlayabilmek için her zaman en yeni ve günceli sunmaya devam edeceğiz.

Misyon

Monomed

MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri olarak kurulduğumuz günden bugüne bakış açımız her zaman en kaliteliyi ve üstün özellikli olanı temin etmek olmuştur. Sağlık sektöründe tanı ve teşhis için tıbbi cihaz tedariğinde üstlendiğimiz rolü artırıp ürün yelpazemizi genişletmek ve en çok ihtiyaç duyulanı tedarik etmeye devam etmek ve bunun yanısıra sektörün her zaman ihtiyaç duyduğu yeni ve güncel bilgiyi sunmak ana hedefimizdir.