Sektörde 12. Yılımızı Kutluyoruz...

Hakkımızda

Kulak-Burun-Boğaz ve Odyoloji dallarında her türlü tanı ve teşhis için kullanılan tıbbi cihazların ve sarf malzemelerinin teminini siz kıymetli sağlık çalışanları ve paydaşlarımıza sunmak amacıyla 2010 Mayıs ayında B&F Bilişim Teknolojileri Şirketi’ni kurarak başladığımız serüvene, 2014 Eylül ayında kurduğumuz stratejik ortaklıkla birlikte MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetlerimizi sunarak devam etmekteyiz.

MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri olarak devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, özel hastaneler ve kliniklere özellikle KBB ve Odyoloji alanlarında tanı ve teşhis cihazları ve sarf malzemeleri temin ederek hizmet vermekteyiz. Bunun yanısıra firmamız İşitme Cihazı Profesyonelleri için yazılım ve ekipman tedariki sağlayarak işitme cihazı sektörüne de hizmet sunmaktadır. Firmamız sahip olduğu bayi ağı sayesinde tüm Türkiye’deki sağlık kuruluşlarına tanıtım, kurulum ve teknik servis hizmetlerini en hızlı ve doğru şekilde sağlamaktadır.

Geçmişten günümüze edindiğimiz tüm tecrübe ve bilgi birikimimiz, distribütörü olduğumuz alanında lider üretici firmalardan aldığımız eğitimler ve alanında en donanımlı şekilde yetişmiş ekibimiz sayesinde Odyoloji ve KBB klinikleri için Odyometre Sistemleri, Otoakustik Emisyon Sistemleri, İşitsel Uyarılmış Potansiyeller (ABR/BERA), Denge Sistemleri ve Rinoloji üniteleri için kurulum, personel eğitimi, satış sonrası hizmetler, kalibrasyon ve teknik servis hizmetleri sağlamaktayız. Firmamız, Boğaziçi Üniversitesi Teknopark bünyesinde bulunan Boğaziçi AR-GE ile teknik servis ve kalibrasyon hizmeti konusunda anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri olarak kurulduğumuz günden bugüne geçen 12 yıl boyunca alanında ihtiyaç duyulan en kaliteli ve üstün özellikli tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri temin ederek ve bilgi birikimlerimizle verdiğimiz eğitimlerle değerli sağlık çalışanlarımızın mesleki gelişimine katkı sağlayarak sunduğumuz ve sunacağımız hizmetlerimizin gururunu yaşamaktayız. Firmamıza duydukları güven duygusuyla başarılarımızın aynası olan değerli müşterilerimize, paydaşlarımıza ve bayilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Misyonumuz

MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri olarak sorumluluğumuz ve misyonumuz alanımızda en kaliteli ve üstün özellikli ekipmanları temin ederek, en güncel gelişmeleri ve sektördeki bilgi birikimimizi değerli sağlık çalışanlarına eğitimlerimizle sunarak en hızlı ve doğru tanı ve teşhise sağlık çalışanlarımızın en kolay şekilde ulaşmasına yardımcı olmaktır. Bu görev bilinciyle, alanımızda en çok ihtiyaç duyulan ve en donanımlı ekipmanları temin etmeye ve değerli sağlık çalışanlarımızın işini kolaylaştıracak ve mesleki gelişimine katkı sağlayacak bilgi birikimini sağlayabilmek için her zaman en yeni ve günceli sunmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

MONOMED Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri olarak kurulduğumuz günden bugüne bakış açımız her zaman en kaliteliyi ve üstün özellikli olanı temin etmek olmuştur. Sağlık sektöründe tanı ve teşhis için tıbbi cihaz tedariğinde üstlendiğimiz rolü artırıp ürün yelpazemizi genişletmek ve en çok ihtiyaç duyulanı tedarik etmeye devam etmek ve bunun yanısıra sektörün her zaman ihtiyaç duyduğu yeni ve güncel bilgiyi sunmak ana hedefimizdir.