Sektörde 12. Yılımızı Kutluyoruz...

NOAH Sistem 4

NOAH Yazılım Sistemi, işitme sağlığı uzmanlarına, müşteriyle ilgili görevleri yerine getirmek için birleşik bir sistem sağlayarak, özellikle işitme cihazı endüstrisi için tasarlanmıştır.
Noah'ın kalbi, dünya çapında 100'den fazla işitme cihazı şirketi tarafından desteklenen “entegrasyon çerçevesi”dir.

Tüm önemli hasta bilgilerine tek bir ekranda erişim

İşitme cihazı endüstrisi için tasarlanmış Noah Yazılım Sistemi tek bir veritabanında
- Hasta listesi oluşturma
- Hastaya ait odyolojik verileri kaydetme
- Hastanın son odyogramını ve immittansmetrik verilerini gösterme
- Hastaya seçilen işitme cihazını ve fitting ayarlarını kaydetme.
- Hastaya seçilen son işitme cihazını gösterme
- Hastaya ait tüm seansları gösterme
- Hastaya ait kaydedilen anket bilgileri ve genel yorumları gösterme İmkanlarını sunar.

NOAH, temel fitting, ölçüm ve ofis yönetimi işlevlerini yerine getirmek için modüllerle birlikte gelir ve kullanıcıların hemen işe koyulmasına olanak tanır.
NOAH’ın gerçek gücü, lisanslı HIMSA üyesi işitme cihazı şirketlerı tarafından sağlanan daha sofistike fitting, ölçüm ve iş yönetimi araçları eklenerek elde edilir.

Noah 4 modül çubuğundaki özelleştirme seçenekleri, klinik sürecinizi hızlandırmak için üretici modüllerini en uygun sırada düzenlemenize olanak tanır. Üretici modülleri her zaman ana ekranda görüntülenerek hızlı erişim sağlanır.
Her Noah modülü kendi penceresinde açılır ve açık Noah modüllerini ve Noah ekranını aynı anda kolayca görüntülemenize ve normal Windows uygulamalarında olduğu gibi bunlar arasında geçiş yapmanıza olanak tanır.

NOAH Sistem 4 Odyogram Modülü

NOAH ODYOGRAM MODÜL ile hastaya ait odyogramlar, konuşma testleri ve immittansmetrik verileri hastanın işitme kaybını tek bir tedarikçiden bir araç kullanarak ölçebilir ve kaydedebilirsiniz.
Hastaya ait odyolojik verileri, diğer tedarikçilerin çeşitli bağlantı sistemlerinden herhangi biri tarafından kullanılmak üzere otomatik olarak ortak veri tabanına iletilecektir.
NOAH modülleri ile özet odyogram, seçilen en son cihazlar ve önceki Noah seansları görüntülendikten sonra ana ekrandan başlatılabilir. Ve basitleştirilmiş oturum listesi, tek bir tıklama ile önceki ziyaretlere kolay erişim sağlar.

NOAH Sistem 4 Anket Modülü

Anket Modülü ile NOAH size, hastanın işitme cihazından faydalanımını ve memnuniyetini değerlendirebileceğiniz endüstriyel standartlarda dünya çapındaki en kıymetli ve güvenilir anketleri sunar.
- COSI (Client Oriented Scale Of İmprovement)
- APHAB ( Abbreviated Profile of Hearing Aid Benefit)
- IOI-HA (International Outcome Inventory for Hearing Aids)

NOAH Sistem 4 Günlük Modülü

Müşteri oturumuyla ilgili günlük notlarını kaydetmek için Noah'ı kullanabilirsiniz. Tüm bilgiler, sizin tarafınızdan herhangi bir doğrudan işlem yapılmadan, Noah'ta veya Noah uyumlu bir ofis yönetim sisteminde, müşterinin kaydına otomatik olarak kaydedilir.
- Tek bir tıkla hastanın son günlük notuna erişim
- Önceki günlük notlarını düzenleme
- Fotoğraf ve pdf gibi doküman ekleme
- Günlük girişlerinde hızlı arama