Sektörde 12. Yılımızı Kutluyoruz...

 

OtoNova

OtoNova

Özgürlüğün Tadını Çıkarın!

KABLOSUZ BAĞLANTI

Tablet veya Akıllı Telefon

HIZLI

Kullanımı Kolay
Net Geçti/Kaldı Sonuçları

Kombinasyon

Seçimi

 

Evrensel Yenidoğan İşitme Tarama Programları & Pediatrik Değerlendirme İçin İdeal

OtoNova hızlı bir ABR+OAE yenidoğan ve bebek tarayıcısıdır. Benzersiz bir güvenli KABLOSUZ bağlantının özgürlüğüyle, testleri bir tablet veya akıllı telefondan kontrol etmeyi seçebilirsiniz*. OtoNova'nın kendisi de durum, tepki göstergeleri ve dokunmatik kontrollere sahiptir. OtoNova, güvenilir Otoport ve ILO cihazlarına dayanmaktadır.

* Android tabletler ve akıllı telefonlar ile uyumlu

TEST KOMBİNASYONLARI

ANY TEST COMBINATION

TEST KOMBİNASYONLARI

ABR | TE+ABR | DP+ABR | DP+TE+ABR

Her OtoNova, üç test modunun tümüne %100 uygundur, ancak yalnızca ihtiyacınız olan test seçeneklerini satın almanız gerekir. Tek aşamalı sağlıklı bebek programında yalnızca Otomatik ABR kullanın veya testi hızlandırmak ve maliyetleri azaltmak için ilk ekran olarak TEOAE veya DPOAE'leri kullanın. Mevcut modları yükseltmek veya kısıtlamak, farklı bir lisans kodu girmenizi gerektirir. OtoNova ile tek bir kurulumla sınırlı değilsiniz.

TARAMA GÜCÜ

SCREENING POWER

TARAMA GÜCÜ

OtoNova hızlıdır. Otomatik ABR geçti yanıtı ortalama 70 saniyedir. OAE geçti yanıtı ise 7 saniye kadar kısa sürede elde edilir. Algoritmalarımızın çok yüksek hassasiyet sağladığı kanıtlanmıştır. Yüksek Özgüllük, test koşullarınıza dayanır ve burada OtoNova, geri bildirim vererek puan alır. OtoNova, kullanıcılara sorunları tanımlamaları, tekniklerini geliştirmeleri ve genel program performansını iyileştirmeleri için yardım eder. Ham verileri doğrudan Nova-Link Uygulaması içinde veya Otolink* kullanarak ayrı olarak inceleme yeteneği, eğitime ve program optimizasyonuna yardımcı olur.

* Otolink kullanımı Nova-Link verilerinin bir bilgisayara yüklenmesini gerektirir

ALTIN STANDART TARAMA

GOLD STANDARD SCREENING

ALTIN STANDART TARAMA

OtoNova, Chirp kullanarak Otomatik ABR, TEOAE ve DPOAE kullanarak da OAE taraması gerçekleştirir.

OtoNova, tarama verimliliği için önceden yapılandırılmış olarak gelir. Kullanıma hazırdır bunun yanısıra OtoNova'yı özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz. ABR için, 30 - 45dBnHL'de stimülasyon için OAE probunu veya kulak kaplarını kullanın. Tercih ettiğiniz elektrotları kullanın. Hızlı ABR geçti-kaldı kararları, ağırlıklı ortalama ve dalga formu şablonlarından yararlanan gelişmiş Fsp algoritmamızı kullanır. ABR dalga formu görüntülenir ve kaydedilir. TEOAE'miz, 84dBSPLpe'de ILO Quickscreen "altın standart" doğrusal olmayan click uyaran kullanır. DPOAE için, yaygın olarak kullanılan 5 ayardan uyaran seviyelerini seçin. OAE geçişi, seçtiğiniz frekans sayısında 6dBSNR gerektirir. TEOAE frekans bantları 1,1.5, 2, 3 ve 4kHz'dir. DPOAE'ler ½ oktavlık adımlarla 2-6kHz, 1-6kHz veya 1.5-8kHz'i kapsar.

KABLOSUZ KONTROL

WIRELESS CONTROL

KABLOSUZ KONTROL

OtoNova, Nova Link Uygulamamız aracılığıyla Android veya Windows 10 cihazınızdan kablosuz olarak kontrol edilir

Nova-Link, dokunmatik ekran özelliğiyle size tüm OtoNova fonksiyonlarının kontrolünü sunar. Test ilerlemesini gösterir ve herhangi bir gürültü, prob oturması veya elektrot empedansı problemlerini gösterir. Sonuçlar, tam yanıt verilerini yakalayan 10.000 test araştırılabilir hasta veritabanına kaydedilir. Otomatik Geçme/Yönlendirme kararı, Otodynamics'in işitme taramasındaki 30 yıllık deneyimine dayanmaktadır.

Cihazınızın yerel, bluetooth veya ağ bağlantılı yazıcısından veya pdf dosyasından test raporları yazdırın. NOAH, diğer yönetim sistemleri ve Otoport cihazları ile uyumluluk için isteğe bağlı olarak Otodynamics'in Otolink PC yazılımına indirin.

DOKUNMAKTİK KONTROL

TOUCH CONTROL

DOKUNMATİK KONTROL

OtoNova kullanımı kolay, sağlam ve kesindir

OtoNova, tabletinizin/akıllı telefonunuzun dokunmatik ekranı aracılığıyla her zaman kontrolünüz altında ancak duruma göre OtoNova'nın kendi dokunmatik kontrollerini kullanarak beşikten kulakları seçebilir, yeni bir test başlatabilir veya yeni bir hastayı işaretleyebilirsiniz. OtoNova'nın LED'leri test sonucunu gösterir ve aşağıdaki gibi sorunları vurgular; gürültülü ortam, kötü prob yerleşimi veya empedans yüksekse bireysel elektrot. Test sonuçları her zaman güvenli bir şekilde tablete veya akıllı telefona iletilir ve kaydedilir.

KULLANIMI KOLAY

EASY TO USE

KULLANIMI KOLAY

OtoNova kullanımı kolay, sağlam ve kesindir

OAE probu/ABR stimülatörü için yalnızca bir konektör ve üç standart elektrot bağlantı soketi vardır. Başka hiçbir bağlantıya gerek yoktur. OtoNova cihazına bağlantı, Nova-Link her başlatıldığında otomatik ve kablosuzdur. İnanılmaz derecede düşük güç tüketimi, otomatik bekleme ve akıllı güç yönetimi, OtoNova'da bir açma/kapama düğmesi bile olmadığı anlamına gelir! Bir şarj size 2 aydan fazla bekleme süresi sağlar ve 500'den fazla testi tamamlar. OtoNova, dokunduğunuzda uyanır ("uçuş moduna" almadığınız sürece). Hatta kablosuz olarak şarj edilir (standart şarj pedi sağlanır). OtoNova, enfeksiyon kontrolü göz önünde bulundurularak mühürlenmiştir, böylece OtoNova'yı temiz ve güvenli tutmak için güvenli ve kolay bir şekilde ıslak silebilirsiniz.

OPSİYONEL OTOLİNK YAZILIM

OPTIONAL OTOLINK  SOFTWARE

OPTIONAL OTOLINK SOFTWARE

NovaLink, tarama faaliyetlerinizi ve kayıtlarınızı kolayca yönetmek için ihtiyacınız olan tüm işlevselliğe sahiptir. İSTEĞE BAĞLI Otolink PC hasta veri yönetimi paketi, daha fazla hasta yönetimi olanağı ve daha derin analiz sağlar. Akıllı cihazınızdan veya android tabletinizden USB üzerinden test sonuçlarını indirin. Otolink'te test detayları hızlı bir şekilde incelenebilir, yazdırılabilir ve arşivlenebilir. Raporları doğrudan PDF dosyalarına yazdırın. Veriler, Otolink (Otoport Data Viewer) aracılığıyla örneğin; Oz Data Systems, NCHAM/Hi Track*, Yapılandırılabilir ASCII veya NBHSW olarak dışa aktarılabilir. Veriler Otolink (Otoport Veri Görüntüleyici) aracılığıyla NOAH**'a aktarılabilir. Otolink, Windows 10, 8 ve 7 ile uyumludur.

* Dışa aktarmadan önce Otolink (Otoport Veri Görüntüleyici) içinde ek hasta bilgileri gerekebilir.
** NOAH Lisansı gereklidir.

2 YIL GARANTİ : Dahil

2 YEAR WARRANTY: Included

2 YIL GARANTİ : Dahil

Tüm Otoport'larda 2 yıl enstrüman garantisi verilmektedir. Gerekirse ek garanti mevcuttur, ayrıntılar için danışın.

TEKNİK ÖZELLİK TABLOSU

TEOAE DPOAE ABR
1 Protokol, 7 Parametre 1 Protokol, 5 Parametre 1 Protokol, 7 Parametre
1, 1.5, 2, 3, 4 kHz 1-6kHz or 1.5-8kHz -
60 - 84 (Δ1dB) 60/50 - 70/70 (önceden ayarlanmış) 30-45dBnHL (60dB w.insert)
2,3,4 bantları 2,3,4,5 bantları -
6dB (sabit) 6dB (sabit) FSP+ Şablon doğrulaması

EKLENEBİLİR SEÇENEKLER

BİLGİSAYAR CİHAZI SEÇİMİ

OtoNova ile Testi Kontrol Etmek İçin Kullanmak İstediğiniz Tablet veya Dizüstü Bilgisayarın Türünü ve Boyutunu Belirtin. Otodynamics Distribütörünüz, Tablet veya Diğer Cihaz Seçiminizde Yardımcı Olacaktır. Bir Android Akıllı Telefonun Sizin İçin İdeal Olduğunu Bulabilirsiniz. OtoNova'nızı Birden Fazla Cihazdan Kontrol Edebilirsiniz

YAZICI EKLE

Tabletiniz veya Dizüstü Bilgisayarınız NovaLink'in Herhangi Bir Uyumlu Wifi Yazıcısına Test Raporları Yazdırmasına İzin Verecektir.