Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz;

 

2010 Mayıs ayından bu zamana Kulak – Burun – Boğaz ve Odyoloji dallarında her türlü tanı ve teşhisi koyan tıbbi cihazların ve bu cihazların sarf malzemelerinin teminini siz kıymetli sağlık çalışanlarına sunmakta olan B&F Bilişim Teknolojileri Şirketi yeni bir yapılanmaya girmiş bulunmaktadır.

 

2014 Eylül ayında kurulan Monomed Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti B&F Bilişim Teknolojileri firması ile stratejik ortaklık kurmuştur. B&F Bilişim Teknolojileri firmasının bünyesinde bulundurduğu tüm distribütörlük hakları aynı zamanda Monomed Mühendislik ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti’ ye de aktarılmıştır.

 

Monomed Mühendislik ve Sağlık Hizmletleri San. Tic. Ltd. Şti olarak geçmişten gelen tüm bilgi birikimimizle birlikte, yurt dışındaki üretici firmalar tarafından tarafımıza verilen eğitimler sayesinde Uyarılmış Potansiyeller (Klinik BERA), Odyometre Sistemleri, Denge Sistemleri, Otoakustik Emisyon Sistemleri gibi bir çok odyolojik ünitenin eğitimini, kalibrasyonunu ve teknik servisini verebilmekteyiz.

 

Firmamız ilgili olduğu tüm dallarda devlet ihalelerinin tümüne girmektedir. Firmamızın ayrıca özel sektöre yönelik çalışmaları da bulunmaktadır. Hastane ve poliklinik kurulumları ile altyapı hizmetlerine yönelik çalışmalarımız da mevcuttur. Firmamız, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği ile teknik servis hizmeti ve kontrolleri konusunda anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

 

Monomed’in sahip olduğu bayi ağı sayesinde, Türkiye’nin birçok ilindeki sağlık kuruluşuna hızlı ve doğru şekilde müdahale etme imkanımız mevcuttur.

 

Firma olarak yurt dışından getirtmiş olduğumuz ürünlerimizin tümünün kalitesine son derece inanmaktayız bu sebeple de siz değerli sağlık çalışanlarına “demonstrasyon” yapmaktan ve ürünlerimizin kalitesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Hepinize sağlıklı günler dileriz

 

Saygılarımızla

 

Monomed Yönetim Kurulu

Bize Ulaşın